logo

Aplinkosauga

MES – UŽ ŠVARIĄ APLINKĄ!

UAB „Reborda“, prekiaujanti krovininių automobilių atsarginėmis dalimis, savo veikloje neišvengiamai susisduria su pakuotės atliekomis. Iš užsienio tiekėjų atkeliauja prekės, supakuotos į kartonines dėžes bei sudėtos ant transportinių pakuočių - medinių padėklų. Parduodami smulkias (mažagabaritines) prekes, pirkėjo patogumui, jas įdedame į plastikinį maišelį... Mums ne tas pats, koks tolesnis šios pakuotės likimas. Mes labai atsakingai žiūrime į mus supančią aplinką, dedame visas pastangas, kad pakuotė, atkleliaujanti į mūsų imonę bei iškeliaujanti iš jos, rastų savo vietą.

Mes bendradarbiaujame su atliekas surenkančia ir tvarkančia įmone Klaipėdoje UAB „Ecoservice“. Renkame ir rūšiuojame pakuotę. Susidariusias popierinės bei medinės pakuotės atliekas perduodame partneriui, kuris, bendradarbiaudamas su perdirbėjais, „pratęsia“ jos gyvavimą jau kitu pavidalu.

Rinkdami ir tvarkydami atliekas, išsaugosime sveiką aplinką, sukaupsime antrinių žaliavų, sutaupysime gamtos išteklių ir energijos. Gyvensime švariai ir būsime turtingesni!

Mes kviečiame visus klientus atsakingai žiūrėti į atliekų tvarkymą, mylėti mus supančią aplinką ir norėti gyventi tarp žaliuojančių medžių ir pievų. O tam reikia tiek nedaug:
  • mesti atliekas ne bet kur, o į tam skirtą konteinerį,
  • buityje stengtis naudoti ilgalaikio naudojimo maišelius,
  • pasitelkti fantaziją ir įvairias, dar tinkamas pakuotės atliekas, prikelti antram gyvenimui, jas panaudojant įvairių daiktų laikymui ar pan.Naujienos